Filharmonia DrukuFilharmonia Druku

KONTAKT

Biuro Filharmonia Druku
Drukarnia Viper Sp. z o.o.
ul. Rejtana 25/35, 42-202 Częstochowa
NIP: 949-21-11-281, REGON: 241139903
e-mail: biuro@filharmoniadruku.pl
Numer konta
ING Bank Śląski S.A. Oddział w Częstochowie
22 1050 1142 1000 0090 3029 0374
Dla przelewu zagranicznego:
ING Bank Śląski S.A.
97 1050 1142 1000 0090 3029 0382
Kod SWIFT Polska: INGBPLPW

Dział Handlowy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8.00 do 16.00

Irena Sobczyńska-Kukuryk
Irena Sobczyńska- Kukuryk
Key Account Manager
tel. kom. +48 721 717 760
tel. +48 34 344 44 20
irena@filharmoniadruku.pl
Karolina Bednarczyk
Karolina Bednarczyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. +48 721 717 714
tel. +48 34 344 44 35
karolina@filharmoniadruku.pl
Ewelina Jelonek
Ewelina Jelonek
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. +48 721 717 750
tel. +48 34 344 44 19
ewelina.j@filharmoniadruku.pl
Dobrawa Żyła
Dobrawa Żyła
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel. kom. +48 721 717 728
tel. +48 34 344 44 39
dobrawa@filharmoniadruku.pl
Paulina Klimas
Paulina Klimas
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel. +48 34 344 44 30
paulina.k@filharmoniadruku.pl
Tatiana Matyja
Tatiana Matyja
Specjalista ds. Obsługi Klienta
tel. kom. +48 721 717 740
tel. +48 34 344 44 29
tatiana@filharmoniadruku.pl
FILHARMONIA DRUKU